Sleva na dopravu

Při objednávce nad 1600 Kč dostanete 100 Kč slevu na dopravu!

AKČNÍ CENA4

NOVINKA10

NÁŠ TIP10

VÝHODNÉ BALENÍ5

Nejprodávanější10

Nejprodávanější značky


Zakládáme akvárium

Zakládáme akvárium

Akvaristika, tedy chov akvarijních ryb v domácnostech ve skleněných akváriích je velmi oblíbená zájmová činnost. Nejstarší doklady o chovu ryb v zajetí (tehdy pravděpodobně čistě užitkovém), se dochovaly z poloviny 3. tisíciletí př. n. l. Mezi akvárii, která provozujeme dnes lze najít jak obyčejné skleněné koule s jednou rybou, tak i komplexní simulované ekosystémy s důmyslnou podpůrnou technikou.


Nový čtyřnohý člen rodiny - pejsek

Nový čtyřnohý člen rodiny - pejsek

11.6.2021                                                  

Při pořizovaní pejska je třeba vždy myslet na budoucnost. Podle plemene si vybíráme závazek i na 10 a více let. Pejsek rozhodně není hračka pro dítě, nelze ho odložit do poličky nebo odložit u popelnic, když už dítě nebaví. Pejsek je živá, myslící bytost, která má právo na spokojený život jako každý z nás.


Je křeček samotář?

Je křeček samotář?

14.6.2021

Měli by křečci žít sami nebo být chováni ve dvojicích? Mohu přidat dalšího křečka do klece? Za jakých podmínek se doporučuje chovat dva křečky pohromadě ve stejné kleci?

Dozvíte se v článku.


NOVINKA - Vzduchem sušené krmivo pro psy Dolina Noteci Premium Air Dried

NOVINKA - Vzduchem sušené krmivo pro psy Dolina Noteci Premium Air Dried

8.3.2022

Revoluce na trhu s krmivy - Dolina Noteci Premium Air Dried

Co je to sušené krmivo? Je to totéž jako suché krmivo? Jaké jsou jeho výhody? Jedná se o kompletní krmivo nebo pamlsek? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalšího o tomto inovativním druhu krmiva se dozvíte v článku níže.