Kariéra

Přijďte pracovat do FAJN ZOO chovatelských potřeb

 Kde aktuálně nové prodavačky a prodavače hledáme?

Ozvěte se nám se svým životopisem na: prace@fajnzoo.cz
do předmětu: Kariéra nebo brigáda a místo prodejny.

Čelákovice Pasáž Tesco Toušeňská 2042, 250 88 Čelákovice HPP
Frýdek Místek Pasáž Tesco Příborská 2270
Frýdek Místek 738 01
HPP, brigáda
Jablonec Podhorská 378, 466 02 Jablonec nad Nisou HPP
Liberec Pasáž Albert Dobiášova 1008/11 (Albert), 460 01 Liberec Rochlice HPP
Ostrava - Poruba Pasáž Duha Nám. Antonie Bejdové 1810
Ostrava Poruba 708 00
brigáda
Ostrava - Hrabová Pasáž Tesco Prodloužená 807
Ostrava - Hrabová 720 00
brigáda
Ostrava - Mar. Hory   Přemyslovců 793/32
Ostrava - Mariánské Hory 709 00
brigáda
Ústí nad Labem Pasáž Globus Tyršova 869,
400 04 Trmice, Ústní nad Labem

Firma: ZOO MIX Praha, s.r.o. (zaměstnavatel)

Místo pracoviště: prodejny FAJN ZOO
Pracovní poměr: HPP nebo brigáda
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity

Benefity: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Náplň Vaší práce:
- Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům
- Prodej sortimentu chovatelských potřeb
- Práce na pokladně
- Provozní činnosti na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží

Očekáváme od Vás:
- Pozitivní vztah ke zvířatům, zájem o chovatelství všech zvířat
- Příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům
- Ochotu aktivně oslovit zákazníka s cílem poradit a prodat
- Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
- Nadšení pro práci v obchodě a péči zvířata
- Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem

Nabízíme Vám:
- Slevu na veškerý náš sortiment
- Jistotu mzdy 20. den v měsíci
- Certifikační kurzy potřebné pro práci se zvířaty a prodej léčiv
- Možnost kariérního růstu

Kdo jsme?

ZOO MIX PRAHA s.r.o. je česká firma s chovatelskými potřebami založená v roce 2006. V současné době máme 35 kamenných prodejen FAJN ZOO chovatelské potřeby a neustále rosteme. Naše prodejny se nachází v Praze, Středočeském kraji, Ústeckém, Moravskoslezském kraji a v Libereckém kraji, kde také sídlí naše centrála. V roce 2018 jsme založili eshop www.fajnzoo.cz. Zákazníkům nabízíme řadu známých českých značek ale dovážíme i vlastní značky z Německa, Polska, Holandska a Itálie. Naše portfolio zahrnuje širokou nabídku výrobků, aby si vybral každý zákazník. Na některých z našich kamenných prodejen nabízíme také živá zvířata a odborné poradenství k jejich chovu.

Jaké to u nás je?

Práce v naší firmě je kreativní a různorodá, snažíme se naše zaměstnance vždy podporovat, aby mohli růst a vzdělávat se v oboru ale i v mezilidských vztazích, které jsou pro práci v obchodu tak důležité. Firemní kultura FAJN ZOO je založená na vzájemném respektu, důvěře a otevřenosti. Vážíme si každého zaměstnance pro jeho dovednosti a snažíme se rozvíjet jeho potenciál.

Máte rádi komunikaci s lidmi? Těší Vás práce s domácími mazlíčky? Jste aktivní a přátelský člověk?

Pokud u nás chcete pracovat pošlete nám svůj životopis na PRACE@FAJNZOO.CZ

Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely posouzení možného přijetí do zaměstnání a nebudeme je předávat žádným třetím osobám dle Zásad zpracování osobních údajů.