Kariéra

Přijďte pracovat do FAJN ZOO chovatelských potřeb

 Kde aktuálně nové prodavačky a prodavače hledáme?

   

   

    

   

   

Kdo jsme?

ZOO MIX PRAHA s.r.o. je česká firma s chovatelskými potřebami založená v roce 2006. V současné době máme 35 kamenných prodejen FAJN ZOO chovatelské potřeby a neustále rosteme. Naše prodejny se nachází v Praze, Středočeském kraji, Ústeckém, Moravskoslezském kraji a v Libereckém kraji, kde také sídlí naše centrála. V roce 2018 jsme založili eshop www.fajnzoo.cz. Zákazníkům nabízíme řadu známých českých značek ale dovážíme i vlastní značky z Německa, Polska, Holandska a Itálie. Naše portfolio zahrnuje širokou nabídku výrobků, aby si vybral každý zákazník. Na některých z našich kamenných prodejen nabízíme také živá zvířata a odborné poradenství k jejich chovu.

Jaké to u nás je?

Práce v naší firmě je kreativní a různorodá, snažíme se naše zaměstnance vždy podporovat, aby mohli růst a vzdělávat se v oboru ale i v mezilidských vztazích, které jsou pro práci v obchodu tak důležité. Firemní kultura FAJN ZOO je založená na vzájemném respektu, důvěře a otevřenosti. Vážíme si každého zaměstnance pro jeho dovednosti a snažíme se rozvíjet jeho potenciál.

Máte rádi komunikaci s lidmi? Těší Vás práce s domácími mazlíčky? Jste aktivní a přátelský člověk? 

Pokud u nás chcete pracovat pošlete nám svůj životopis na PRACE@FAJNZOO.CZ  

Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely posouzení možného přijetí do zaměstnání a nebudeme je předávat žádným třetím osobám dle Zásad zpracování osobních údajů.