ZOO MIX PRAHA s.r.o. je česká firma s chovatelskými potřebami založená v roce 2006. V současné době máme 26 kamenných prodejen FAJN ZOO chovatelské potřeby a neustále rosteme. Naše prodejny se nachází v Praze, Středočeském kraji, Ústeckém, Moravskoslezském kraji a v Libereckém kraji, kde také sídlí naše centrála. V roce 2018 jsme založili eshop www.fajnzoo.cz. Zákazníkům nabízíme řadu známých českých značek ale dovážíme i vlastní značky z Německa, Polska, Holandska a Itálie. Naše portfolio zahrnuje širokou nabídku výrobků, aby si vybral každý zákazník. Na některých z našich kamenných prodejen nabízíme také živá zvířata a odborné poradenství k jejich chovu.

Práce v naší firmě je kreativní a různorodá, snažíme se naše zaměstnance vždy podporovat, aby mohli růst a vzdělávat se v oboru ale i v mezilidských vztazích, které jsou pro práci v obchodu tak důležité. Firemní kultura FAJN ZOO je založená na vzájemném respektu, důvěře a otevřenosti. Vážíme si každého zaměstnance pro jeho dovednosti a snažíme se rozvíjet jeho potenciál.

Máte rádi komunikaci s lidmi? Těší Vás práce s domácími mazlíčky? Jste aktivní a přátelský člověk? 

Pokud u nás chcete pracovat pošlete nám svůj životopis na INFO@FAJNZOO.CZ

ZOO MIX PRAHA s.r.o se zavazuje, že bude zpracovávat Vaše osobní údaje v souladu se zákony České republiky.
Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely posouzení možného přijetí do zaměstnání a nebudeme je předávat žádným třetím osobám.
Správcem osobních údajů je společnost ZOO MIX PRAHA s.r.o., IČ: 27857808, se sídlem Seifertova 42 Praha 130 00. Zpracování osobních údajů je prováděno pro účely výběrového řízení / náboru a náborových akcí v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. b) nařízení GDPR.
Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu do skončení výběrového řízení. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování.
Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely výběrového řízení nadále zpracovávány a nebudeme Vás kontaktovat ohledně náboru a náborových akcí.