HAM STAKE

Ham-Stake je rodinná společnost, která vyrábí jedinečné přírodní doplňky pro malá zvířata. Společnost Ham-Stake debutovala uvedením na trh řady unikátních produktů z březového dřeva: tunely, domy, houpačky, plošiny a lahůdky v kombinaci se speciálně vybranými směsmi obilí a zeleniny. Myšlence spojit přírodní suroviny s moderními výživovými trendy předcházela léta náročného sbírání zkušeností a znalostí. Díky nim a velké vášni pro tvoření se sortiment Ham-Stake rozšířil na desítky unikátních produktů věnovaných všem hlodavcům: od myší a křečků, přes potkany a morčata až po činčily a osmáky.

Široká škála použitých přírodních surovin odpovídá pestré stravě jednotlivých druhů. Speciálně vybrané potravinové směsi jsou obohaceny o zeleninu plnou vitamínů, vybraná semena, aromatické bylinky z ekologických plodin a sušené listy ovocných keřů. Celek doplňuje barevná škála námi používaných květin, jako je měsíček, ibišek, čemeřice, sléz a dokonce i levandule. Suroviny jsou spojeny přírodním lepidlem získaným hydrolýzou bramborového škrobu, bez přidání sladidel, konzervantů a barviv.

Pečlivě vyváženou stravu kombinujeme do různých forem, které poskytují zvířeti interaktivní zábavu. Naše nabídka zahrnuje různé březové a bylinkové tunely, přístřešky, houpačky, krmítka, kousátka, plošiny a mnoho dalšího. I zde zohledňujeme potřeby hlodavců, např. používat pouze listnaté dřevo, které umožňuje řádné otírání zubů. Proto jsou všechny produkty Ham-Stake plně stravitelné a nezávadné.

Výsledkem inovativních nápadů a speciálně vybraných ingrediencí jsou dvojnásobně unikátní produkty. Jednak jde o doplňky a lahůdky svým charakterem jedinečné, u jiných výrobců nedostupné. Na druhou stranu, každý kus naší široké nabídky je ručně vyráběný. To dává našim produktům skutečnou jedinečnost, za kterou Ham-Stake získal ocenění Produkt roku 2017 v Zoologickém průmyslovém plebiscitu. Proto si můžete být jisti, že jedinečné produkty Ham-Stake jsou vytvořeny profesionály se skutečnou vášní pro zvířata.

Žádná položka