HS-90112

0.152kg

3283021700280

Skladem - centrála Odesíláme v pracovní dny zpravidla do 1 - 5 dnů od objednání.

232 Kč s DPH

Ceny dopravy
az led kontakt 774 347 222
az led mail obchod@fajnzoo.cz
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 9:00 do 16:30 h
Slevový program
Slevový program
% z hodnoty objednávky
Výměna zboží
Garance poctivé ceny
Jsme přímí dovozci
Osobní odběr
Odběrná místa po celé ČR Možnost otevření zásilky
Vrácení zboží
100% bezpečný nákup Vrácení zboží do 14 dnů
Díky svému složení absorbuje nepříjemné pachy a tím je odstraní na dlouhé časové období. Respektuje přirozený pach vašecho zvířete a zanechává jemnou vůni třešní na jeho srsti.

Návod k použití:
Deodorant pro fretky aplikujte na suchou srst každých pět dní. Chraňte zvíře před průvanem. Před použitím  lahev protřepte. Podle velikosti vašeho zvířete aplikujte 4 až 5  stisknutí ze vzdálenosti 15 cm od zvířete. Jemně vmasírujte do srsti po směru růstu, aby bylo zajištěno vstřebání do pokožky. Zvláštní pozornost byste měli věnovat ošetření nohou, zad a nižších částí těla. Důkladně zvíře osušte ručníkem a vykartáčujte srst.
Upozornění: Vyvarujte se kontaktu s očima,ústy a dalšími sliznicemi. Pouze pro vnější použití. Nepolykat. Uchovávat z dosahu dětí. V případě kontaktu s očima opláchněte velkým množstvím vody a vyhledejde lékařskou pomoc.

Složení:
 VODA - ETHYL BUTYLACETYLAMINOPROPIONATE - PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL - OLETH-20 - PROPYLENE GLYCOL -PARFÉM - KYSELINA ABIETOVÁ - TRIETHYLENE GLYCOL - BENZYL ALCOHOL - TRIETHANOLAMINE - LINALOOL - GERANIOL - AMYL CINNAMAL - CITRONELLOL - BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL - LIMONENE - CHLORID HOŘEČNATÝ - DUSIČNAN HOŘEČNATÝ - METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE -
BHT - METHYLISOTHIAZOLINONE BEZ PARABENU / PARABEN FREE

Kontaktovat nás můžete i pomocí formuláře.