23255

0.755kg

8595117403810

Skladem Odesíláme v pracovní dny zpravidla do 48 h. od objednání.

95 Kč s DPH


ks

Kompletní extrudované krmivo pro papoušky Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Ceny dopravy
az led kontakt 774 347 222
az led mail obchod@fajnzoo.cz
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 9:00 do 16:30 h
Věrnostní systém
Věrnostní program
5% z každé objednávky
Výměna zboží
Garance poctivé ceny
Jsme přímí dovozci
Osobní odběr
Odběrná místa po celé ČR
Možnost otevření zásilky
Vrácení zboží
100% bezpečný nákup
Vrácení zboží do 14 dnů

Kompletní extrudované krmivo pro papoušky

ROSTLINNÉ EXTRAKTY
Přidáním extraktů z echinacey a rozmarýnu (citronu) s antioxidačním, antimikrobiálním a antivirovým efektem, došlo ke komplexnímu posílení preventivní ochrany krmivem.


PREBIOTIC
Rozpustná vláknina inulin (FOS), jablečný pektin, kvasnice rodu saccharomyces cerevisiae a jejich extrakt, plní prebiotickou funkci, stimulují aktivitu bifidobakterií a upravují rovnováhu mikroflóry ve prospěch zdravějšího složení a podporuj tak imunitní a detoxikační funkce organismu.


BIOTIN
Zvýšený obsah biotinu pro podporu a růst zdravé pokožky a krásného opeření.


PEŘÍ
Lněné semínko, spirulina, ostropestřec, lecitin, rostlinné extrakty, biotin, niacin, B12, zinek nebo selenem patří mezi ty složky krmiva, které se významnou měrou podílejí na krásném a bohatém peří a zářivějších barvách.


ZOBÁK
Tvar, textura a tvrdost granulí NUTRIN Complete významně podporuje přirozené obrušování zobáku.


DETOXIKACE
Ostropestřec mariánský pro zvýšení ochrany jater a podporu jejich činnosti, který ve spojení s yuccou a přidanými extrakty pomáhají z organismu odstraňovat toxické látky.


OVOCE
Součástí jedinečné receptury krmiva Nutrin Complete je ovoce a jeho složky, a to nejen pro svoji chuť a aroma, ale především pro své dietetické vlastnosti a významné hladiny biologicky aktivních látek.


VITAMINKOMPLEX
Bohatý a vybalancovaný komplex vitamínů a minerálů dotváří toto chutné krmivo pro potřeby zdravého a spokojeného papouška.


IMMUNITY
Obsah prebiotic, způsob zpracování, promyšlená kombinace surovin, vitamínů a minerálů, je prevencí správného fungování střev, jejichž zdraví je základem obranyschopnosti organismu.


VITALITY
Multikomplex velkého množství surovin, nabízí široké spektrum látek v přirozené formě, které v kombinaci s přidanými komponenty (vitamíny, minerály, aminokyseliny, lecitin, inulin, extrakty) jsou základem pro zdravé fungování celého organismu.

Kontaktovat nás můžete i pomocí formuláře.